| Simonaaa a întrebat:

am cont nou pe facebook.si nu stiu cum sa setez sa pot sa dau si eu like-uri si comentarii...ma poate ajuta cineva si pe mine va rogbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| IonelaNela97 a răspuns:

Buna,la fotografia sub fotografia fiecarui utilizator iti apare "like" sau "imi place" si sa lasi comentarii daca nu iti apare inseamna ca utilizatoru' respectiv a ales sa nu ii comenteze si sa ii dea like oricinetongue

| OannaIly a răspuns:

In primul rand, trecbuie sa intri pe email sa ti-l activezi. apoi sub fiecare fotografie scrie like, si e loc pentru comentariu. sper ca te-am ajutatbatting eyelashes