| BruneTTe a întrebat:

Daca cineva ma adauga unui grup inchis pe Facebook (inchis, nu secret), cine poate vedea asta? Membrii grupului vor primi o notificare cum ca *x joined.*? Sau ma vor putea vedea numai cautand prin membri? Pe timeline apare? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Te vor putea vedea cautand prin lista de membri, iar pe timeline nu va aparea nici cand intri, nici cand faci postari in respectivul grup.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Oricine te poate vedea daca esti membru al unui grup inchis dar nu pot vedea ce postezi tu in acel grup, doar membrii pot vedea asta.