| policewoman16 a întrebat:

am cumparat o bluza din sh noua dar care avea prinsa de ea si antifurtul, stiti voi acel plastic/magnet care piuie daca bluza e furata si nu stiu cum sa il scot. varianta sa merg in orice magazin sa rog sa mi scoata ala e exclusa, vor urgent ajutati-ma

1 răspuns:
| DariaDalida a răspuns:

Acum tu nu mai poti face nimic.Acel magnet trebuia sa il scoata la casa de marcat.Dar ar fi o modalitate sa o porti. Aceasta ar fi:sa o porti cand nu mergi in magazine.