| ForeignO a întrebat:

am cunoscut de la un prieten din clasa, un baiat si el spune ca 'm-a placut" dar acum nu, ei bnie eu nu cred, pentru ca vb cu mine pe mess se lauda in fata mea...si mai multe. ba chiar vrea sa vina din sem al 2 a la noi in clsa. Acum o ora ne-am certat pentru ca el neaga ca nu ma mai place si ma tot injura si spune ca am fata de cal .si mai multe. Acum nu stiu cum sa reactionez...Cum sa reactinez, spune ca luni (3.11.09) ca o sa vina in clsa si sa ma faca de ras... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| St!L a răspuns:

Ignora-l! Nu merita respectul tau!

10 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Fii fata serioasa si nu mai baga in seama toti necioplitii.
Si Legiuitoareo, un țăran e un om din mediul rural care ară, sapă, muncește...

| georgiana a răspuns:

Vrea cumva un premiu pentru asta laughing
indiferenta doare mai mult ca orice.si nu mai baga in seama toate prostiile.Nici macar nu are curaj sa-si recunoasca sentimentele si daca nu erau acestea putea s-o fac intr-un mod mai civilizat.Asta e, lumea din ziua de azi.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Nu e genul de baiat care merita un sacrificiu. Uita-l!
Poate sunt prea directa, dar din spusele tale el nu este decat un gunoi si un taran arogant! Dar sunt sincera si asta conteaza!

| Bia:X a răspuns:

Are dovezi cu care sa te faca de ras sau va fi doar vorba ta contra vorba lui?
ignora-l si il va durea mai mult decat oricehappy
succeshappy

| ForeignO explică:

Acum in ziua de astazi, nu se mai discuta cu diplomatie...

| ForeignO explică:

Vrea sa vina la mine in clsa luni (2. 11. 09)si sa ma faca de ras...si sa spuna nu stiu ce secrete despre mine (ce i'am spus eu pe net. Eu i'am spus numai minciunilaughing )

| BabyRosse a răspuns:

Cu ce sa te faca de ras?

| licurici_8787 a răspuns:

Nu'l mai baga in seama. ca at vine el singur l u laughing. dar cum au zis celalti mai bine uita'l. un taran obosit ca ala nu merita atentia tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Unde ai găsit țăranul ăsta care înjură?
Dacă aveți ceva de discutat, trebuie făcut cu diplomație, nu cu impresii și în văzul și gura lumii.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignoral! si zii ca-i cel mai mare dobitoc si u ai vrut sa incerci cat ii tin nervi! incerca si poti reusi!