| kameliae a întrebat:

Am dat cu lama(de barbierit) pe maini pentru a scoate firele de par.Ce pot sa fac ca sa nu se mai vada punctele acelea, adica stiti cand dati firele de par nu le puteti scoate din radacina si va raman punctele.Ce pot face ca sa nu se mai vada? ..Stiu ca nu m-am exprimat chiar bine, sorry. =]]
Multumesc mult..nu accept jigniri, accept glume.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca vrei sa scapi de par, epileaza-te. Nu mai da cu lama pentru ca, cu timpul, iti va creste mai des si mai gros.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sa astepti ca vor disparea in 1-2 zile.

| HadesSs a răspuns:

Acum dupa ce ai dat cu lama nu prea mai ai ce face decat sa astepti sa iti creasca apoi sa te faci cu ceara.