| Xeniaa a întrebat:

.am de aprox.3 luni un cos alb sub piele in zona pubiana si mai nou mi-au aparut 2 alunite foarte mici (de piele) de marimea unei frimituri adica foarte micute...Mentionez ca ma rad foarte de cu lama(de multe ori imi da si sangele kpt k ma irit ) poate fii din cauza asta? funda Nu ma doar sau ceva.

Răspuns Câştigător
| PrettyLigiaAnka a răspuns:

Da,este din cauza ca te-ai depilat, si un fir de par ti-a intrat sub piele, si ti s-a infectat, nu vreau sa dau numele ca suna urat, dar iti trebuie Bactroban de la farmacie

2 răspunsuri:
| PrettyLigiaAnka a răspuns:

Si nu te mai depila contra firelor de par in zona aia ca nu-i adecvat, se depileaza in directia cresterii in zona aia

| Layla212 a răspuns:

E de la epilat...dar nu mai te epila cu lama, nu e deloc bine cumparati bic e foarte ieftin oricum si nu mai patesti de astea..iti trece dar evita lama