| Lavinia20 a întrebat:

Buna am de facut cu niste prieteni un proiect la romana, despre probele din basmul "DANILA PREPELEAC" de Ion Creanga.
TRebuie sa facem pe carton din ala mare si sa facem si in powerpoint. slideuri din alea.
As vrea sa imi dai si mie cateva idei cum sa facem
Adica ce sa punem pe carton ce sa punem in slideuri si cam ce sa zicem noi,,
Noi nu avem nici o idee.
Ne ajutati va rugam?
Funda
si MULTUMESC!

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Ce tema idioata aveti.pardon ce prof/profa idioata straight face laughing
pai cititi cu atentie inca o data povestea si extrageti pe o foaie probele pe care le credeti voi, notati-le in powerpoint si incercati sa le explicati.folositi-va si de net si de manual...
bafta!winking