| Roxana6277 a întrebat:

Am de facut la desen o imagine cu ce am facut in vacanta, iar eu am impartit foaia in 4 si am facut mai multe desene. Dati-mi idei ce sa desenez in partea unde vreau sa spun ca am vazut multe filme in afara de un tv, popcorn si semnul de teatru?

2 răspunsuri:
| TheMitOfTheRedEyes a răspuns:

Pai daca te-ai uitat la filme te poti desena pe tine stand la calc/televizor(pe ce te-ai uitat u) >daca esti talentata< nu i prea greu da daca vrei altceva eu numai asta imi pot imagina
happy

| Roxana6277 explică (pentru TheMitOfTheRedEyes):

Mersi. Nu sunt foarte talentata dar voi incerca.