| Ioana9913 a întrebat:

am de facut pentru sfarsit de clasa a 8a un discurs despre profesoara de matematica. Imi puteti da idei va rog! :* :*

1 răspuns:
| OMGisBrainiac a răspuns:

Multumim doamna X deoarece multumita dvs am ajuns aici si sper sa va purtam numele cu onoare eu si clasa mea...
Sau
Incepand din clasele mici cu ajutorul dumneavoastra am invatat sa ridicam la puterea a doua si sa scoatem din radicali si tot cu ajutorul dumneavoastra am reusit ca prin colegi X sa aducem onoare scolii.