| Maarriaaa a întrebat:

Buna!happy

Am de facut un desen care sa includa elemente de design(nu va ganditi la haine sau design interior) Imi trebuie niste embleme, sigle, semne.simboluri. Dar sa fie ceva usor, nu prea am talent.

M-ar ajuta niste imagini. Ar fi foarte bine daca ar fi desene facute si de altcineva.happy

De exemplu sigla de la mercedes sau Bmw. dar nu prea as vrea masini.

Fundaa pentru cele mai bune ideiii!star

1 răspuns:
| g3og3orgy a răspuns:

Te-ai gandit la semnu paci? Sau trebuie semne de firme? http://www.desene-pereti.ro/......ftsman.jpg