| SSweetAAngel a întrebat:

Am de facut un pliant despre adolescenti si timpul lor liber, din acela cu 3 coloane fata verso dar nu stiu cum se face... trebuie sa il fac in word, dar cum dau sa scriu si pe verso... Poate cineva sa-mi explice de la inceput pana la sfarsit?

1 răspuns:
| anamaria0492 a răspuns:

Buna! Faci pliantul in Word cum vrei, iar apoi sa il scoti fata verso cand il scoti la imprimanta selectezi la setarile imprimantei ce iti trebuie tie (adica fata verso) si gata.