| superpissy40 a întrebat:

Am si eu o intrebare : cum pot sa scriu fata-verso in Word? Trebuie sa fac pe fata o organigrama, iar pe verso o carte de vizita si nu stiu care e procedeul. Funda! Si sper ca nu am gresit categoria!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai cum sa scrii.
Vei face organigrama pe prima pagina si pe a doua cartea de vizita.
Doar la printare vei selecta sa printeze fata si verso, daca imprimanta poate face aceasta sau printezi prima pagina, intorci foaia si printezi apoi pagina a doua.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tobessjd a răspuns:

Scrii normal in word iar la printare selectezi opțiunea fata-verso.