| Domyno a întrebat:

Am de gand ca in curand sa imi impun un regim de exercitii fizice pentru brate, picioare, etc pentru ca ieri cand am fost la baraj la scaldat (desi a fost super mortal) vreau sa spun ca am facut o febra musculara de imi venea sa urlu, si ma mai trezeam si pe 30 de metrii in larg ca nu puteam face nici o miscare (asta din cauza ca in timpul anului scolar, invatam nu faceam miscare)! Intrebarea e urmatoarea, de fapt intrebarile big grin
1. Daca exercitiile de fac dimineata si seara, are ceva daca dimineata ma trezesc pe la 9, 9.30 ( de fapt ora 10, ce sa mai mintim) pentru ca eu dorm foarte mult! Deci imi afecteaza cu ceva "formarea musculaturii"? big grin
2. Eu beau multa cafea (pentru cei 17 ani ai mei) deci, aceeasi nelamurire, ma afecteaza cu ceva? (cafeaua stiu ca ma afecteaza dar eu ma refer la "masa musculara")

Multumesc! (pentru tot, ca tot timpul m-ati ajutat ) big grin

PS:Apropo sa nu imi sugerati sa fac sala ca nu ma reapuc din doua motive: 1. De abia imi permite timpul sa respir si 2. m-am certat cu cineva de acolo, si nu cred ca imi mai da voie s intru

1 răspuns:
| piktor a răspuns:

1. cu cat dormi mai mult cu atat mai bine
2. nu stiuthinking
baniuesc ca nu