| rockelle75 a întrebat:

am decis ca vreau sa ma tund.
Am 11 ani, 1.53 m inaltime. am parul saten deschis cu niste suvite blonde la capete. Am breton intr-o parte, dar nu tocmai o freza emo. Nu vreau sa ma fac emo, doamne fereste, doar ca imi plac tunsorile emo. vreau ceva de la umeri in jos, si bretonul sa nu-mi dea in ochi, pentru ca si asa am probleme cu ochii. Multumesc anticipat si funda pentru cele mai bune freze.

4 răspunsuri:
| rockelle75 explică:

Drept big grin

| rockelle75 explică:

Am fost tunsa deja asa, mersi oricum, dar m-am tuns deja big grin

| AnneMarie27 a răspuns:

Mai intai trebuie sa spui cum e parul tau...rar,des, drept, ondulat sau cret. apoi te voi sfatui trebuie sa stiu asta sa ved ce frizura te avantajeaza...ast raspwinking

| Mimii9832 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres 20&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=380&ei=nQDpTJX1H4L2sgbFtcSiCw&oei=cQDpTNqOII6UjAfl1YyHAw&esq=11&page=1&ndsp=31&ved=1t:429, r:26, s:0&tx=51&ty=70&biw=1360&bih=931 incearca asa;)