| anonim_4396 a întrebat:

Buna am dori si eu niste statusuri noi pentru fete brunete cu ochii caprui.Mersi funda la cele mai multe si la cele mai frumoase statusuri.:*

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

`Orice barbat care se respecta are langa el o bruneta!
`Du-te la o blonda si la o roscata
Stiu ca o sa le faci fata
Dar te intorci tot la mine,
Ca stii ca Brune ta tine laa tine love struck
`Bruneta, ochi Caprui... Fura IniMa Oriqui drooling
`Bruneta model, asta o sa fiu pentru el [love struck]
`Sunt o bruneta fitoasa, si nu ma aseamana cu nicio blonda falsa
`Ochii tai m-au fermecat:-x.Brunettho esti diamant:-x.
`Baietilor le plac blondele.Dar iubesc brunetele love struck
`Baiatul meu e baiatul meu,stie ca are o bruneta in sufletul sau, iar pentru el sunt only girl :-x.
`Eu sunt ca aerul, dar te las fara respiratie'. bruneta, ochi caprui, sursa ta de inspiratie;;].

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

„AM dori și EU " este greșit.
Corect este „aș dori și eu" sau „am dori și noi".

| DianaAndreeaDeea a răspuns:

As dori am gresit

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute