| ChuPaChuPsPinK a întrebat:

Am facut doua poezii si vreau sa stiu daca sunt bune :
Primavara
Primavara a venit/ Cu caldura ei dulce/ Ne-a primit pe toti cu ea / In gradina ei frumoasa.

Prietena mea...
Draga mea prietena / De mici fetite ne cunoastem, / Si oricine ar incerca sa ne desparta / Tu, stii ca nu te voi putea lasa./Tu pentru mine esti.../Esti... o sora, / Pe care nici cand nu voi mai fi aici / Nu te voi putea uita. / Si, acum la final, /Iti voi spune un secret / Pe care niciodata in acesti doi ani nu ti-am zis/Te iubesc fiindca esti aproape de mine.
Accept orice critica. Ofer funda pentru cv sfaturi.

Răspuns Câştigător
| lfdjpsj a răspuns:

Foarte dragute daca vrei rime intra pe site-ul asta:http://www.rimeaza.org/ funda?

1 răspuns:
| muzicalBoX a răspuns:

Ideia e buna dar lipseste rima