| Xlove64 a întrebat:

Buna
Am facut in windows movie maker 2.6. un filmulet de vreo57 secund
Dar am o problema...
Eu am pus imaginile si muzica.si tot pana la 57 secunde... dar atunci cand am salvat filmul si cand se termina unde ar trebui.la 57 secunde. el ruleaza in continuare pana la 3 min.[fara muzica sau imagini]
Cum pot sa tai. din el si sa-l fac pana acolo unde se termina img si muzica
Dau fundaaaaaa

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema ta o poti rezolva tot cu movie maker, in felul urmator:
importi filmuletul care iti creeaza probleme intr-un nou proiect. Exact asa cum ai adaugat pozele inainte sa termini filmuletul, adaugi videoclipul in bara aceea de jos, si dai play. cand ajungi in momentul in care vrei sa se termine, dai SPLIT, sau Impartire, de sub fereastra in care ruleaza filmuletul tau. Acesta se va imparti in locul unde ai dat tu split, formand 2 videoclipurii distincte: unul care contine muzica, iar celalat care contine.nimic. big grinbig grin. Urmeaza sa stergi ce te incomodeaza, si iti raman doar cele 54 de secunde de care ai nevoie, salvezi cu un nume nou si gata! Sper ca ai inteles si ca imi dai fundita big grinbig grin
ps, daca nu ai inteles, te rog sa imi lasi un mesaj, voi incerca sa explic si mai bine :*:*