| Whatthehell66 a întrebat:

Bun. deci am nevoie urgenta de ajutor! Incerc sa fac un videoclip in Windows Movie Maker pe care sa se asculte o muzica pe diferite imagini. Dar problema este ca melodia dureaza doar 3 min si ceva iar in programul asta sunt 20 min. cum sa fac ca sa tai 17 min sa ramana doar melodia si imaginile care ruleaza pe ea?

please. help.

Răspuns Câştigător
| MissAvocado a răspuns:

Acolo jos este bara cu muzica (culoarea albastra parca) si o prinzi cu clickul de la capat si o aduci spre stanga. putin mai sus iti arata minutele. tu aduci bara pana la minutul 3 cum ai spus

funda?

1 răspuns:
| Whatthehell66 explică:

Mersi din suflet!:*