| bunicisibuni a întrebat:

Am facut infectie urinara, iar analize nu au iesit ok. Cica am o vezica mai mare sau ceva de genu'. Iau tratament si mi-a zis doctorita sa beau lichide multe. Idea e ca mama mea e asistenta si mi-a spus ca a avut un caz si ca i-a scos vezica urinara dupa m-a luat cu cancerul. Eu numai pot de frica acum. Ce ziceti?

1 răspuns:
| XDeDeX a răspuns:

Buna
Hei nu te impacienta asa ia tratamentul corespunzator si o sa te faci bine.
daca nu stiai mai nou cancer se face din orice laughing lasa vorbele nu te stresa asa :* fa ce a zis medicul si gata.