| Pantera277 a întrebat:

Am o problema cu vezica cred. M-am masturbat acum 2 zile si dupa ce am ejaculat am simtit nevoia de a urina. De atunci vezica mi se umple foarte repede, chiar daca nu beau nimic. Acum vreo 3 saptamani am avut o mica infectie urinara. Am facut analize si inainte sa iasa mi-a trecut de la sine aceasta infectie. Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Poate ai diabet.

| Emma30555 a răspuns:

Infectia nu prea trece de la sine, cred ca ar fi bine sa mergi la medic