| alexandrastietotul a întrebat:

Buna
am facut o greseala mare. ajutor funda
am intrat intr-o relatie luni, cu un baiat care`l placeam mult, l-am placut de foarte mult timp, tin la el enorm, il iubesc, el mi-a zis de la inceput ca nu poate ierta, o greseala, el sa desp de o fata cu care avea o rel de 6 luni, pentru ca nu stie sigur dala la inselat au nu, eu l-am mintit i-am zis ca "sunt virgina" dar nu mai suntsad. acum aseara nu puteam sa mai ma ascund si i-am zis, mi-a zis ca s-a terminat totul, ca nul iubesc etc etc... cum sa-i demonstrez ca`l iubesc? va rog funda vot

1 răspuns:
| kuviCk a răspuns:

Spune-i ca nu iai spus ca nu mai esti virgina pentru ca iti era rusine si jena. Spune-i ca tii la el si ca ai face orice ca sa fie iar al tau. Foloseste pretextul urmator pentru ai putea spune asta:,, bai te rog hai sa ne intalnim undeva. vreau sa-ti spun ceva inainte de a nu mai avea vreo lagatura cu tine vreau sa stii ce simt eu pentru tine" suCCeS