| abc_5716 a întrebat:

am forma corpului de triunghi intors[solduri mici, umeri lati.si burtabig grin]. ce haine credeti ca mi s`ar potrivi?:-s Nu stiu ce sa mai port x(

Funda+votlove struck

Toate raspunsurile vor primii cate un vothappy

Răspuns Câştigător
| Diana1172 a răspuns:

Incearca colanti sau jeansi cu bluze de alea largi la burta. leaga-ti o curea sub sani sa te faca mai slaba.in orice caz evita bluzele mulate:*

1 răspuns:
| effect a răspuns:

Incearca in primul rand sa nu porti haine in partea de sus foarte stramte daca ai burta, pentru ca e posibil sa se vada urat :-)
Poti burta bluzite gen baby doll sau sa evidentiezi doar talia cu o curea :-) si cu bluzite mai lungi de alea dar nu stramte si cu colanti si cizme ar arata ok :-)