| abc_5716 a întrebat:

Buna happy Am 13 ani, 1.62 inaltime si forma corpului de triunghi intors(solduri mici umeri lati x(crying ) Poate unora li se pare "super cool" sa ai picoarele lungi si slabe, dar mie nu-mi place.adica imi place sa le am lungi da nu chiar asa de slabe
Cum pot sa pun musculatura pe solduri si pe picoare?big grin

Funda+vot pentru cel mai bun rapsuns(fiecare intrebare primeste cate un vothee hee )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Prin multe genoflexiuni.si alergare de durata!

2 răspunsuri:
| GeoXD a răspuns:

Asteapta,vei mai creste in solduri,acum esti destul de mica, si ar trebui sa incepi sa te maresti smug dar iti zic eu, pana la 16 ani vei avea soldurile perfecte oh go on

| DeEa_8231 a răspuns:

Pai...nu stiu...adica sate ingrasi? Daca vrei sa te ingrasi mananca grasimi si carne si din astea. Funda?