| VladAndrei98 a întrebat:

Buna!
Am fost admisa la colegiul economic administrativ Iasi la profilul economic.Ce materii am?big grin

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Bun venit boboacowinking.Si eu sunt la acest liceu in clasa 10.Eu anul asta am facut materiile de baza(mate, romana, istorie, engleza, franceza, geografie...etc) si materiile de profil, adica contabilitate, organizarea unitatii economice...studiul calitatii produselor si serviciilor+practica.

| VladAndrei98 explică (pentru Axys):

Copy, Paste nu?laughing)

| Axys a răspuns (pentru VladAndrei98):

Da e copy dar big grin s asti ca aacelasi rapsuns las fi dat si eu ocum happy e bine big grin.

haha big grin.

imi cer scuzewinking