| GeoAlexa16 a întrebat:

Am fost admisa la colegiul economic administrativ Iasi la profilul economic.Ce materii se fac la acest profil? Se face practica sau nu?

Răspuns Câştigător
| Wolfyye a răspuns:

Bun venit boboacowinking.Si eu sunt la acest liceu in clasa 10.Eu anul asta am facut materiile de baza(mate,romana, istorie, engleza, franceza, geografie...etc) si materiile de profil, adica contabilitate, organizarea unitatii economice...studiul calitatii produselor si serviciilor+practica.

| GeoAlexa16 explică (pentru Wolfyye):

Multumesc pentru raspuns si urarea de bun venit in acest liceu.

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Se fac orele normale, la care se adaugă materiile specifice profilului.
Numai bine!