| AlejandroXD a întrebat:

Buna,am fost impreuna cu o fata (prima)si dupa o saptamana s-a despartit de mine (aici cred ca era vina ei deoarece ea nu vroia sa ma vada)si acuma inca o mai iubesc si nu stiu ce sa fac! Eu am 17 ani, iar ea are 15 dar ea e mai inalta decat mine cu 5 cm si ma simt un baiat mic si prost.As vrea sa o recuceresc, nu stiu, dati-mi cateva sfaturi.
Nota : ea m-a ignorat de ziua mea si nu a vrut sa ne vedem si chiar aveam nevoie de ea intr-o zi ca aia. Va rog ajutati-ma pentru ca vreau sa fim iarasi impreuna.Aaa si inca ceva eu sunt cam timid. big grin

2 răspunsuri:
| Scuturici a răspuns:

Nu poti obliga pe cineva sa se intoarca la tine. Daca si de ziua ta te-a ignorat, eu zic ca este un semn evident. Resemneaza-te!

| Ale170513 a răspuns:

Pai daca ii prima stai linistit mai sunt si altele care sigur nu te vor lasa singur de ziua ta dar daca vrei sa iti pierzi timpul pentru ca iubesti atunci vorbeste cu ea in particular si poate fai cadou un trandafir rosu de obicei ne plac chestile astea.