| UnBaiatAnonimMc a întrebat:

Deci TPU :'( Din noiembrie mi-a placut de o fata si ei de mine si ne-am cuplat am fost impreuna o saptamana si s-a despartit ca 3 zile nu i-am scris, am fost foarte ocupat si i-am spus mno si tot ii ceream scuze bla bla si am vorbit cu cineva si din nervi am facut-o 'curva', dar nu era din intentie si aveam parolele unui altuia si a vazut, dar chiar cu cateva zile mi-a spus ca am fost cu o fata si ca ea a fost cu mine ca eu eram cu alta (Ceea ce nu era adevarat - Nu am fost cu alta fata atunci) Mno si o spus ca, chiar dupa cearta (Un moment chiar nepotrivit) A vrut sa ne recombinam si mno si cand ne-am certat eu i-am spus ca, cred ca nu mai vreau sa fiu cu tine daca nu ai incredere in mine mno si dupa aceea o aflat de 'curva' si s-o suparat raaau si ea dupa cateva zile imi spune ca ii place de un baiat si logic ca am fost foarteee suparat pentru ca o iubeam extrem de mult si cu adevarat, dar nu a avut sanse cu el pai si no a venit din nou la mine. Iar am fost cu ea si dupa o saptamana, iar s-a despartit ca de ce in ultimele 3 zile ne-am certat din vina unui tip care se tot dadea la ea, dar ea nu actiona cumva si ii raspundea sa spun 'lyt', ea spunea ca sunt foarte buni prieteni, si dupa aceasta despartire sincer am ametit, am plans raaaau, mi-a fost rau, m-a durut burta. Si am aflat ca ea s-a cuplat cu acel baiat de care ne certam in ultimele 3 zile. Deci am iubit-o din noiembrie pana la inceputul lui februarie si am incercat sa o recuceresc atata timp. Toata lumea spune ca e o curva ca de la mine pleaca la un baiat de la ala la mine si iar de la mine la altul. Ei spun ca nu ma merita, dar... Eu tot sufar rau de tot :'( Si stiu. mda am 13 ani si sufar ca un prost, nestiind de fapt ce e dragostea, dar chiar o iubeam, si nu stiu ce sa fac sa nu o mai bag in seama sa nu mai sufar ca prostul zilnic. Sa uit de ea. Va rog dati-mi pareri ajutati-ma. sad
Cel care ma va face sa ma simt mai bine citind va primi funda, prima oara voi citi si voi astepta cateva zile sa vad daca mai sufar daca nu dau funda. Mersi mult happy... :'( Aa da si acum e cu un dusman de al meu si imi e foarte ciuda. :'(

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Fratele meu de pe TPU, nu mai plange ca daca afla dusmanul ala e nasol, ai dreptate era o curva dar sunt si altele care nu sunt asa, uitate la altele, punete cu alta chiar daca nu o placi sa vezi ca se rezolva treaba si inca o chestie gandeste-te ca peste 2 ani o sa fii cu altele si cand o sa iti aduci aminte o sa iti dai seama ca nici o. nu ai mai da pe ea acum si imi place ca folosesti mno chiar daca nu stiu ce inseamna, mno frate!

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu stii ce inseamna dragoste. Si sunt sigur ca nici ea nu stie. Tu du-te la jucariile tale si lasa astea.

| UnBaiatAnonimMc explică (pentru T0T):

Daca ai fi in locul meu ai spune cu totul altceva si mno. In fine straight face

| AirănMeidăn a răspuns:

In primul rand am inteles cam doar esenta din intrebarea ta, si apropo, folosesti "mno" cam des.
Mai mult ca sigur ca ea nu simte nimic pentru tine. Si nici nu pare genul care pune prea mult suflet, eu as zice sa o lasi balta si vei trece peste in cel mult o luna

| gabriel87000 a răspuns:

No sa fim seriosi 13 ani ce intelegi tu prin aceasta experienta? pai nu te astepta ca sa-ti treaca ceea ce vor scrie oameni pe aici.eu unu te sfatuiesc mai lasa sa treaca timpul ca sa poti intelege o pers cam cesi doreste de la viata.la 13 ani pune mana pe carte si lasa prostiile astea.din moment ce un bibelou cade jos si se sparge nu mai arata a fel cand il pui la loc.asa e si cu o relatie din moment ce vei fi cu ea din nou relatia aia nu va mai arata la fel cum arata prima data.si vad ca la fata ii place sa umble din floare in floare

| UnBaiatAnonimMc explică (pentru gabriel87000):

Inteleg ca am 13 ani si stiu ca sufar cand nu stiu ce e iubirea, dar eu nu stiu cum sa o uit, cum sa nu mai sufar, pentru ca orice persoana care iubeste o persoana, iar persoana aceea il paraseste pana si un copil de 7 ani sufera un pic, un pic ca nu prea realizeaza, dar la 13 ani... Mno stiu ca is mic pentru asa ceva. Da nu stiu cum sa uit si ce sa fac. :'(