| HuanaMikaela000 a întrebat:

Bună!
Am fost într-o excursie unde am cunoscut un băiat din scoala mea, din alta clasa.Am vorbit toată seara cu el,a stat cu mine si cu prietenii mei,chiar a venit seara la noi în cameră,dar,a doua zi,s-a făcut că nu mă cunoaște. De atunci,se uită inisitent la mine cand ne întâlnim prin scoala dar nu mă salută, nimic, de parcă acea seară nu ar fi existat..Am crezut ca ar fi in regula sa pastram legatura, avand în vedere că ne-am inteles bine. Am incercat să vorbesc cu el, chiar să îi dau cerere de prietenie pe Facebook. Însă el le-a spus prietenilor lui că îl stresez cu mesaje, deși noi nu mai vorbiseram de atunci. Păreri?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa-l lasi in pace, nu e interesat de tine si pari disperata daca tot continui sa ieilegatura cu el

| Catalina990099 a răspuns:

Lasă-l in pace, e clar ca nu vrea sa fiti prieteni sau ceva mai mult deodată ce spune chestii de astea. Fii mai indiferenta cu el si poate o sa te caute