| somethings a întrebat:

am fost la un interviu pentru un post de receptionera la un salon. Am trimis CV, m-au selectat, interviul foarte relaxant chiar cu o alta receptionera care ne explica cum sta treaba. Ne-a luat niste date, am mai discutat ca intre fete. Chiar mi-a spus ca am un avantaj ca stau in zona respectiva unde este salonul. Cand am ajuns acasa am sunat-o pe tipa sa o intreb daca mi-a scris bine nr-ul de telefon, pentru ca am avut impresia ca i l-am dat gresit si in cat timp ne da raspunsul, mi-a zis ca doua zile. A fost primul meu interviu, si bine ca a fost asa mai relaxant, credeti ca a fost o alegere proasta sa sun sa intreb de numar?

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu mi se pare nimic gresit ca ai sunat sa te asiguri si cred ca nici pe persoana respectiva nu a deranjat-o.

Răspuns utilizator avertizat