| Deiu999 a întrebat:

Am inceput sa scriu o carte.Am postat-o pe wattpad, dar nu stiu ce titlu sa ii pun! Este vorba despre o fata varcolac. Prima oara m-am gandit sa pun Clar de luna, dar dupa am vazut ca titlul este deja...luat.Deci ...va rog HELP!
Dau FUNDA!happy

9 răspunsuri:
| mihaelutzamy a răspuns:

Varco-fata! interesant

| facepalmlol a răspuns:

Pur si simplu initiala fetei sau un cuvant simbolic.

| IngerCazator a răspuns:

Pai daca fata se transforma in varcolac la miezul noprtii ii poti spune '' Misterul noptii'' sau ''Viata de noapte''

| alexutza071 a răspuns:

Buna! ai putea incerca "Vraja misterioasa". Bafta!

| Skizzi a răspuns:

Pai ar fi mai usor de dat un titlu cu mai multe informatii despre carte

| TomaTamaraTania a răspuns:

Varcolaca
Fata noptii
Ea la clar de luna
Tu stii ce ai scris, titlul trebuie sa fie sugestiv.
Fata care...
Numele fetei, cum o cheama pe "varcoloaica"? laughing

| Bolohan_Petronela_1998 a răspuns:

,,vraja lunii,,;,,misterele noptii,,;,,enigmele...(apoi dai numele fetei,de ex.,,enigmele andei,,! ),,;,, si varcolacii au sentimente,,. depinde despre ce e vorba in cartea ta, daca vrei pune povestea mai pe larg o sa ma ma mai gandesc, dar sper totusi ca povestea ta sa se regaseasca in unul dintre titluri, am dat mai multe ca sa pori alege, :-) daca iti plac astept funda!

| cookieemo02 a răspuns:

"Misterul despre o fata" Funda?

| Deiu999 explică:

Pai puteti sa vedeti ce am scris aici: http://www.wattpad.com/11711380-clar-de-luna puteti sa cititi doar capitolul 1, dar oricum, multumesc pentru ajutor!