| Ingridd22 a întrebat:

Buna!. am inceput sa tin dieta dukan. am 1.68 m si 63 kg. credeti ca voi slabi? nu vreau raspunsuri gen "lasa dietele "

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci, să combini corect alimentele și practică un sport de masă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ba da! Lasa dietele!
Ar trebui avut 58 de kilograme.
Mergi pe o alimentatie corecta,sanatoasa,fara prajeli, grasimi, dulce in exces, fructe, legume.
Fa multa miscare zilnic.
Te pup!

| Flaviia16 a răspuns:

Daca nu te abati de la dieta si incerci sa faci si sport...da, vei slabi! Succes!

| enjoy23life a răspuns:

Hey. Am avut si eu o prietena care era obsedata de diete. A incercat mai mult care sa o faca sa slabeasca, dar fara rezultate.
A incercat cu dukan si a mers : slabise considerabil
Tot ce trebuie sa faci e sa te tii de dukan si sa ii respecti intocmai regulile... si o sa slabesti, daca tu chiar vrei asta