| adelinasprintaru a întrebat:

am instalat pe Yahoo Messenger acel progam care iti pune muzica la status in timp ce asculti in Winamp. Stie cineva cum pot face sa dezinstalez acel progam? Fara sa imi reinstalez windowsu. un progam ceva eu stiu. Ma puteti ajuta? dau funda. l-am dezinstalat dar degeaba.

4 răspunsuri:
| M3lania a răspuns:

Intri la Start
Dai click Control Panel
Apoi click Add Or Remove Programs
Cauti programul, il selectezi si dai Remove/Change depinde ce apare.
Sper ca ai inteles.Succes!

| thepynk a răspuns:

Pai mai incerca odata...si baga altul mai vechi

daca nici acum nu merge il pui la gunoi si iti instalezi un alt yahoo messenger poate un pic mai vechi

sper sa te fi ajutat

altceva nu stiu

pwwp:X:*

peac3

| FrumoazaDya a răspuns:

Pai intri in control panel(panoul de control)si dai unistall sper sa-ti fi fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in optiunile la Winamp, si dezinstalezi plugin-ul. SIMPLU!