| Bogdan2011 a întrebat:

De curand mi-am instalat Yahoo Messenger Vista for WindowsXP.
Nu stiu cum sa imi pun la status un link, pentru ca prietenii sa acceseze un site.
Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai dai clik dreapta >copy la link-ul respectiv si apoi te duci in Yahoo si dai "paste"la status unde ai intrebarea cu what are you doing!

| alexXxa_4040 a răspuns:

Ai vazut ca atunci cand iti pui un status il pui acolo in casuta aceea de sub numele tau si sub ea e tot o casuta in care scrie "also link to a...".
Atunci cand scrii un status sa te uiti si o sa-o vezi. Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !