| adelinasprintaru a întrebat:

am instalat pe Yahoo Messenger acel progam care iti pune muzica la status in timp ce asculti in Winamp. Stie cineva cum pot face sa dezinstalez acel progam? Fara sa imi reinstalez windowsu. un progam ceva eu stiu. Ma puteti ajuta?happy dau funda!

3 răspunsuri:
| Ics a răspuns:

Trebuie Sa. ti Dezinstalezi Messul Si Sa. l Instalezi Din Nou. Altfel Nu merge. Asa Am Facut Si Eu. Funda?

| Wonderland a răspuns:

Ce program e? pare interesant. as vrea si eu sa-l downloadez dar... tu de ce vrei sa-l dezintalezi?

| adelinasprintaru explică:

Pai vreau sa il dezinstalez pentru ca daca nu vreau sa imi apara la status, si ascultand muzica in winamp, imi apare mereu o eroare si e stresant.