| Anq209 a întrebat:

Help! Acum 2 saptamani am incercat sa descarc ceva de pe net dar din greseala am descarcat prostia de SweetIM, in fine, totul a fost normal pana in a 2 a saptamana.De atunci am descoperit k antivirusul(AVG)nu mai merge bine, iar 'netul se incarca greu(astept zeci de minute pentru a intra pe google sau pe alt site...)Ce sa fac? Va rog. funda.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU cred sa fie de la SweetIM! Oricum dezinstaleaza programul din Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program'. Selectezi programul din cadrul lista, si click pe 'Uninstall' (Eliminati).
Acum descarca MalwareByte Antimalware de aici http://www.TPU.ro/......cat-acest/

| alexidragon a răspuns:

Salut Rebeca! Prima data dezinstaleaza SweetIM.Cum? Astfel:Start, Control panel, Add or remove programs. Uneori trebuie sa astepti mai mult pana se incarca.Cauti programul; in momentul de fata SweetIM si dai pe remove.Apoi scanezi calculatorul. Daca nu merge dezinstalezi si reinstalezi antivirusul. Sper sa iau funda.