| Diana_5509 a întrebat:

am intalnit un baiat foarte dragut si ne potrivim perfect numai ca este mai scund decat mine cu 6-7 cm si el ar vrea sa ne vedem... prietenele mele au zis ca este mai mic decat mine [la statura] dar mie chiar imi place de el... voi ce credeti? ar trebui sa nu imi mai placa din cauza staturiii? :-s

Răspuns Câştigător
| ToxiC_7533 a răspuns:

Eu zic sincer ca nu conteaza inaltimea straight face fi cu el daca asta iti spune inima happy pentru ca unele prietene mai ales daca este frumos pot fi si geloase si sa nu vrea ele sa fii tu cu el... " prietene " eu zic sa faci ce itsy spune inima happy nu prietenele...

2 răspunsuri:
| DeeaLove4 a răspuns:

Pai daca iti place cu adevarat nu conteaza inaltimea...prietenele tale au incercat sa-ti dee un sfat iar tu il ei cum vrei daca iti place nu connteaza statura

| Andreea3219 a răspuns:

Pana la urma tu o sa fii cu el si nu prietenele tale... asa ca este alegerea ta, pentru mine nu conteaza atat de mult fizicul cat sufletul te pup si succes:*