| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 minute m-am intors de afara.Ce s-a intamplat acolo? Aflati imediati rolling on the floor :
Un baiat cu 2 ani mai mare(are 16) m-a intrebat daca vreau sa ii fiu prietena.Am refuzat! Sincer, cred ca ar trebui sa astept pana al 16 ani pentru asa ceva, deocamdata, nu stiu ce se face intr-o relatie desi toate prietenele mele au deja iubit.Voi credeti ca am facut bine? O sa ma intorc oricum afara..mai pe seara sa lamuresc asta cu tipul..Si daca imi place sau nubig grinA! Imi place.Dar din moment ce are 16 ani si il stiu de mult timp(dar azi e prima zi in care a vorbit cu mine)il stiu ca a avut multe iubite, destul de mari, si ma gandesc ca nu vrea decat ce vor toti baietii de la o fata.Si oricum, mie intotdeauna mi-a placut sa ma distrez, nu sa am un prieten de la 14 ani ca toate panaramele carora le arde de baieti laughing eu sunt complet diferitaa.Si totusi..nu mi-ar strica un prieten, avand in vedere ca e super dragut si imi dau pe spate prietenele laughing.Of, adolescenta asta! Deci am facut bine?:s

3 răspunsuri:
| ShadowGhost a răspuns:

Pai,cat timp asta ai simtit, nu prea poate sa iti spuna cineva concret daca ai facut bine sau nu.Depinde daca vrei sa fi cu el sau nu. Daca crezi ca este un baiat de treaba si nu este un mitocan plin de fite atunci poti sa ii spui ca ai vrea sa fi prietena lui, dar iti trebuia timp ca sa te decizi. Daca il vezi doar ca pe un amic atunci nu ii mai spune nimic, si trateaza-l exact ca pe un prieten.Bafta:*

| caus3lov3ya a răspuns:

Daca ai un prieten la 14 ani nu inseamna ca esti panarama. asta e unu la mana doi la mana te contrazici singura spui ca alea care au prieten la 14 sunt panarame dar nici nu iti displace ideea de a avea unul.3 la mana gandeste inainte sa scoti pe gura sau sa scriiwinking bafta

Răspuns utilizator avertizat