| ada_6183 a întrebat:

Am intrat a 9-a la cel mai bun liceu din Cta si o sa fac naveta din toamna, pentru ca sunt din afara Ctei.Problema e ca un am un fost coleg de clasa care obsedat rau de mine.In a 8-a ma teroriza zilnic cu telefoane, ma urmarea, ma conducea pana acasa, desi nu vroiam, imi tr sms infinite. Iar acum a dat la Cta numai pentru a fi mai aproape de minecryingLiceele noastre sunt foarte aproape.Incepem la aceleasi ore. Ce sa fac? m-am saturat sa-i vad fata, e f urat, e obsedat si vreau sa scap de el.Sunt sigura ca va face in asa fel incat sa ne intalnim in autocar.Credeam ca am scapat, dar... Sfaturi va rog.Sunt disperatacrying

2 răspunsuri:
| szilard45 a răspuns:

CAND TE REFERI SA SCAPI DE EL ADIKA SA RAMAN SI IN VIATA?:d
glumeam
Pai du-te la el si zi pe sleau dispari ma ca m-am saturat sati vad mecla aia enervanta si termina cu obsesia
cred ca va merge daca nu cel putin il va face sa se simta mai raulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i in fata ca vrei sa te lase