| KidDaCuOcHiAlBaStRi a întrebat:

Buna TPU am un coleg in clasa care e obsedat de mine. Eu nici nu il bag in seama, ba chiar mai nou se pune in fata mea cand vb cu cineva. vreau sa scap de copilul asta ce pot face?

Răspuns Câştigător
| poliku a răspuns:

Sunt multe idei care iti pot trece prin cap fie ele prin violenta sau prin alte metode mai pasnice.Metoda violenta:Vb cu un prieten, frate sau alt coleg de clasa si ii spui ca ala te obsedeaza si sa il aranjeze de doua palme sa se invete minte.Metoda pasnica:Spui asta mamei, profesoarei sau directoarei ca acest baiat nu iti da pace.Cu una din aceste diu metode sigur va functiona.Sau mai e una pe care o poti face in felul urmator dar iti trebuie putin curaj si oricum vei iesi in avantaj:Cand ti se pune in fata e clar ca vrea sa vorbeasca in primul rand cu tine si tu nu ii acorzi sansa asa ca acordaio odata si ii spui tot ce ai pe suflet:''Bai baiatule nu imi place de tine ba chiar arati ca dracu asa ca lasa-ma naiba in pace si vezi-ti de drumul tau''. Baiatul ca om normal ar trebui sa se simta putin jignit si sa inceteze te mai supere vazand ca nu are succes.
Da am scris un roman dar sper sa te ajute.
Ciao

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Da ce matura esti tu pe langa "copilul" ala... ignora-l ca o sai treaca

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Pai spune`i cu frumosul fara sa il ranesti. daca vezi ca nici atunci nu merge incearca sa i aplici o perversa de targu-ocna sa vezi ca nici nu va mai vorbi cu tine dar mai sa se si arate in fata talaughing

| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Dai una la "Cutiuta" sa vezi ce fuge de tinewinking