| Eva9610 a întrebat:

Am intrat la liceul Nichita stanescu din ploiesti la stiinte sociale si as vrea sa aflu cat mai multe detalii despre acest liceu.Multumesc.

7 răspunsuri:
| Eva9610 explică:

La franceza din pacate sad

| ioana147 a răspuns:

Din cate am aflat...Nu este un liceu asa de bun. Daca ai avut medie de un liceu mai bun, trebuia sa te duci. Nu se invata foarte bine, din cate am inteles este printre cele mai proaste licee din Ploiesti. De exemplu, eu sunt clasa a cincea si m-am dus la liceul Mihai Viteazul, tot din Ploiesti. Este un liceu extraordinar-Dar asa.Pai Nichita-Doi colegi de-ai mei se muta in Nichita. Unul s-a mutat, unul la anul. Si mi-au zis ca lor le place acolo, ca e frumos, profesorii sunt buni, dar nu se compara in niciun caz cu LMV.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde ai intrat la avansati engleza sau franceza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde ai intrat la avansati engleza sau franceza?

| eu_6094 a răspuns:

Mie chiar imi place nichita si din cate am auzit chiar se face carte aici...

| MaximovGeorgiana a răspuns:

Cu ce medie ai intrat?happy
Si care a fost cea mai mare medie?thinking

| MaximovGeorgiana a răspuns:

Cu ce medie ai intrat?happy