| Marrythenight a întrebat:

Am intrat la stiinte ale naturii. Cum e aici? E grea matematica? imi e foarte frica de mate. Ce ore se fac in a9-a? se pune accent pe mate? sa ma transfer la filo? nu stiu cum va fi la stiinte, dar daca nu le am cu mate, nu cred ca va fi bine. Sper totusi sa fie ok, vreau sa dau la medicina, si ma gandesc ca profilul asta ma va ajuta.

2 răspunsuri:
| Omori a răspuns:

Daca te tii de invatat, nu e chiar asa greu.Plus ca faci M2(matematica),un nivel mediu.Cu putin mai multa munca o sa te descurci.Si sa-ti faci mereu temele, chiar conteaza. Daca o sa continui sa-ti spui ca nu te pricepi la mate, nici n-o sa mai evoluezi.

| SteinZer0 a răspuns:

Buna. La SN este m2 (la mate-info e m1).
Orarul: http://www.cnpr.warpnet.ro/romana/sn.htm