| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat la un produs de pe okazii, am dat cumparare dar nu mi-am dat datele personale.Imi apare la Mesaje ca licitatia s. a incheiat cu succes, inseamna ca am cumparat produsul? La posta merge sa il returnez fara sa platesc?

2 răspunsuri:
| mon@29 a răspuns:

Daca licitatia s-a incheiat trebuie sa iei legatura ca cine vinde si sa ii dai date personale lui si unde sa tyl puna si cat te costa.baftawinking

| AnaigroeG a răspuns:

Si eu am cumparat de pe okazii si aia cu licitatia e o prostie nu inteleg ce e cu ea infn. daca vrei sa cumeri trebuie sa iei legatura cu cel/cea care vinde :d si sa ii spui ca vrei sa cumperi si iti trimite prin posta happy. ii dai datele tale. si gata tongue