| Si_Atât_Corina_1999 a întrebat:

Am intrat pe facebook si am dat like-uri pana a scris ca nu mai pot da like-uri caci mi se blocheaza accesul la ea, iar apoi facebook-ul meu n-a mai mers si scria ca temporar e blocat si sa downloadez si sa instalez Facebook Maliciou. Ce trebuie sa fac ca sa-l repar? Funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuie sa astepti sa se deblocheze. Facebook malicious este o extensie de curatare, daca vrei instaleaza-l, dar mai departe nu stiu, eu nu am instalat asa ceva, am asteptat sa se deblocheze.