| suzan a întrebat:

Buna,am Iphone 3GS si descarc aplicatii de pe Appstore.Iar eu as vrea sa imi iau Magazin play,dar nu stiu cum si cu siguranta o sa primesc raspunsuri de gen : " Nu poti \nu ai cum " chestii gen, dar trebuie sa mearg a fiindca am cativa colegi care folosesc Magazin play si au Iphone 3Gs.
Dau FUNDA, Multumesc :!

Răspuns Câştigător
| RazvanCrd a răspuns:

După părerea mea acei prieteni ai tăi fie au un sistem de operare altul decât iOS, fie au un iOS măsluit care le permite accesul la Google Play. Sfatul meu este să încerci intrând pe net pe Google Play, pentru că sub formă de aplicație chiar nu cred că găsești pentru iPhone.