| dariaMMKlol1412 a întrebat:

Buna! Am iqos de ceva timp si acum cateva zile l-am scapat pe covor(de la o distanta relativ mica) si nu se mai aprind ledurile si nici nu se mai incarca, aveti idee daca pot face ceva in legatura cu asta? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu cred ca mai poti face mare lucru. Tigarile electronice sunt destul de sensibile.Cunos pe cineva care nu are iqos ci alt model, la care partea de sticla (cred ca de la atomizor? nu ma pricep) se crapa mereu fiindca o pune in picioare pe masa etc. si aceasta cade. Trebuie sa ai grija de ele daca vrei sa te tina.

| dariaMMKlol1412 explică (pentru dullcat):

Am inteles, multumesc!