| dariaMMKlol1412 a întrebat:

Buna! Am iqos de ceva timp si acum cateva zile l-am scapat pe covor(de la o distanta relativ mica) si nu se mai aprind ledurile si nici nu se mai incarca, aveti idee daca pot face ceva in legatura cu asta?

2 răspunsuri:
| TheGentleman a răspuns:

Poate este semn că trebuie să renunți la fumat. Crede-mă că nu este deloc funny să stai cu rezervorul de morfină după tine, pe care o vei administra constant ca să-ți calmeze durerile și care în timp nu-și va mai face efectul, necesitând doze din ce în ce mai mari, iar în final organismul va ceda cu totul din cauza substanțelor calmante.

| trophin a răspuns:

Da. arunca-l, citeste o carte