| Evelin0209 a întrebat:

Am jocul Pou si sunt la lvl 9. Pana acum Pou a vorbit. Dar de la o vreme apas pe microfon, vorbesc si nu repeta dupa mine Stiti ce are?

Răspuns Câştigător
| MEduard a răspuns:

Bună.

Păi, mai poate exista probleme ale aplicației. Ori poate fi de la Android sau mă rog, ce sistem de operare ai. Reinstalează jocul şi dacă tot aşa face, e de la probleme aplicației. Dacă ai Android, ai văzut că pe Magazin Play cred că niciuna dintre miile de aplicații nu are 5 steluțe, adică raiting-ul maxim. Deci, fiecare cu problemele lui.

| MEduard a răspuns (pentru MEduard):

Mai pot exista.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat