| mrman a întrebat:

Buna am jucat un joc online mai demult si era ceva de genu:erau 3 locatii o cripta o biserica si inca una si trebuia sa cauti cu luneta fantoma si cand o gaseai o fetita fara fata aparea asa dintr-o data si ma speria de moarte si vreau sa sperii niste prieteni si nu stiu cum se numeste jocul funda pentru cel care mi-l spune va rog mult de tot si daca nu el alt joc horror in afara de maze multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmarurile lui Victor de la 1 la 5 daca dai gresit si au varste mici fac pe ei. Terraria (desi trebuie cumparat) le poti prezenta mapa alea alea si sa-i pui sa coboare in dungeon. Crede-ma, e o senzatie cand te crapa asa brusc scheletul ala, i-am facut-o eu unui coleg s-a speriat asa de rau ca se inrosise si simtea ca i se misca vena de la gat si respira greu.