| andreeaww a întrebat:

.am luat media la scoala 8.20 prietena mea a luat 7.20 si mi-a spus ca nu e buna de loc media mea.am auzit ca ma barfeste pe la scoala o colega mi-a spus ca spune despre mine multe lucruri.Va rog ma puteti ajuta sa inteleg de ce face toate astea.

Răspuns Câştigător
| D33A_5116 a răspuns:

In primul rand Buna :*. uite stiu cum ee sa te barfeasca lumea, nu au despre ce vorbi si poate viata lor ta li se pare mai importanta decat a lor. daca colega ta a avut media 7.20 si tu 8.20, hmm thinking gelozia ee mare.Tu ai avut o media ft buna, uite eu am avut-o 8.38 blushing...si crede-ma ee ft bine fata de 7.20.Stai linistita nu baga de seama ce zice colega ta, pentru ca nu merita, nu fi trista, retrasa..pt ca eu sunt sigura ca tu esti o fata buna, perfecta in felul tau..si sunt sigura ca ai si parti buna... Pupici :*!

3 răspunsuri:
| alabalaportocalala a răspuns:

E geloasa pe media ta mawinking

| ShadowGhost a răspuns:

Ma rog daca esti intra a6a,a7a,a8a e foarte mica, iti strica tot viitorul dar ea zice asta pentru ca e geloasa si invidioasa.Nu va inteleg ce e atat de greu sa inveti

| ilcmty a răspuns:

Simplu...e invidioasa ca tu ai mai mare media decat ea...si nu numai asta poate ca este invidioasa pe tine ca stiu eu poate esti mai draguta, mai desteapta.Altfel nu vad un alt motiv de a te barfii. Funda?