| Pufarina4546 a întrebat:

Am luat o cartela reincarcabila cosmote si cand am razuit, din greseala am sters cateva numere, am fost la ei acolo si mi-au facut un formular si mi-au spus sa astept un mesaj de la ei. Azi am primit un mesaj "....numarul de inregistrare este *****." Nu stiu ce trebuie sa fac cu numarul ala de inregistrare, unde sa-l trimit.
M-as bucura mult daca m-ati putea ajuta.
Multumesc!
happy

1 răspuns:
| Andreeamirabelle a răspuns:

Suna la 1234 si urmeaza pasii ca sa intri in legatura cu un operator cosmote si il intrebi pe el.Din cate imi aduc aminte trebuie sa urmezi pasii asa:1-1-0.Adica dupa ce formezi nr 1234 dai prima data 1, apoi 1 si in final 0 si asa intri in legatura cu operatorul.Mai mult nu te pot ajuta pentru ca nu mi s-a intamplat si nu stiu cum se procedeaza in astfel de situatii.Te pup:*